טיפול בהפרעות קשב וריכוז-לילדים

נעים מאוד דנה גלזר 

מנהלת בריאה מחודשת,

אני מטפלת הוליסטית כבר 20 שנה מתמחה בשטיפה אנרגטית, שיאצו, עיסויים רפואיים ותרפיה בצליל.
   
הידע שלי בא כדי לעזור לך להגיע לבריאות פיזית ומימוש עצמי דרך הפרקטיקה שלי בארץ ובחו"ל- ממורים מדהימים ישראליים ועולמיים.
למדתי אצל דר נאדר בוטו שטיפה אנרגטית ויש לי ניסיון בתחום כבר 14 שנה.
למדתי והוסמכתי ללמד שיאצו בניו יורק אצל מאסטר אוהשי שכתב ספרים בתחום שיאצו.

הוספתי לעצמי לארגז הכלים גם תרפיה בצליל ושיאצו בצליל שלמדתי אצל דר' אסתיה חטר גזה ושיטת דנא קונקשיין אצל מישל טיבולי שזה שיטת טיפול מרחוק.
כל הטכניקות למעשה מובילות לשחרור חסמים, אמונות טראומות ומאפשרות הגשמה של היעוד.
 
מכל הידע שרכשתי אני מאמינה, שכאשר יש לנו בעיה פיזית היא באה לעזור לנו להתעורר ולעבוד על עצמנו כדי לשחרר את אותם זכרונות השמורים בתאים של כאב, צער, פחד ,כעס ולהביא אותנו למצב של אהבה עצמית ללא תנאים, בריאות פיזית ורגשית.
 
כאשר אנחנו מדחיקים רגשות שליליים שלא בא לנו להרגיש אותם, זה כמו לטאטא את הלכלוך מתחת לשטיח – הלכלוך לא נעלם, הוא נשאר אצלנו ובסופו של דבר מתפרץ בצורה פיזית כמו מחלות כרוניות או הפרעות אכילה, התמכרות או מחלה סופנית.
הבעיה יכולה להתבטא גם בצורה נפשית כמו בעיה של גבולות, התפרצויות זעם, דכאון ,תאונות מרובות, דאגת יתר, דחיינות, חוסר יכולת לבטא את מה שאני רוצה, משבר בזוגיות ובעסק.
אם לא נטפל בחסימה, היא תגרום לנזק בגוף ולנפש וליחסים שלנו עם הסביבה.
 
מעשרות המטופלים שריפיתי אני יכולה להגיד בלב שלם שדרך הטיפול ניתן להגיע לריפוי עמוק לאפשר להרגיש את הכאב על מנת לעבור טרנספורמציה ולצאת לדרך חדשה של הצלחה שמחברת אותך ליעוד שלך, מתוך אמפטיה וחמלה לעצמך.
 
אני מזמינה אותך ליצור קשר לשיחה ראשונית שבה נוכל להבין מה הטיפול המתאים לך ביותר.
 
באהבה,
דנה גלזר 
מנהלת בריאה מחודשת