שטיפה אנרגטית בשיטת  ד"ר נאדר בוטו

השטיפה האנרגטית היא טכניקה טיפולית שפיתח ד"ר נאדר בוטו. מטרת השיטה לשחרר חסימות אנרגטיות, שנגרמו ממשברים נפשיים, באמצעות חידוש הזרימה האנרגטית בין שני הקטבים העיקריים, שחרור שבעת מרכזי האנרגיה ופתיחת הקווים האנרגטים-המרידיאנים. טיפול זה אינו מלווה בדיבור או בהיפנוזה.
אופן הטיפול: המטופל שוכב על גבו כאשר כפות רגליו קרובות ורגליו בפיסוק במידה, כדי לאפשר רעד. עיני המטופל במשך כל הטיפול עצומות. אני לוחצת על אזורים בגוף, מהראש עד לשיפולי הבטן, על אזורי מרכז האנרגיה, בתום הלחיצות, אני נוגעת באזור הראש, ומזרימה לו אנרגיה בעזרת הידיים.

לאחר זמן – מה מופיע רעד עדין בגוף המטופל, שהופך בהדרגה לרעד בעל עוצמות גבוהות. רבים מהמטופלים המגיעים לשלב הזה חווים חוויות רגשיות עמוקות, כולל התפרצויות בכי, צעקות, צחוק ועוד.

טכניקת השטיפה האנרגטית מאפשרת גישה לתכנים של התת -מודע. היא ממקדמת רובד עמוק של אסוציאציות ומשברים לא פתורים, מכיוון שהמטופל חודר למאגרי זיכרון שאינם נגישים להכרה המודעת, המידע "נשטף" החוצה. המטופל מצוי בהכרה מלאה ומודע למתרחש סביבו, צופה, מתבונן ומגיב.

השטיפה האנרגטית מתאימה לכל הגילאים.
מומלץ לעשות את השטיפה למי שחש שמשהו מפריע להם להתקדם בחיים וכאלו שרוצים קידום בנושאים שונים.
השטיפה עוזרת לשחרר כאבים ומחלות כרוניות ואקוטיות כמו: כאבי גב, ידיים, מפרקים, כאבי ברכיים, ראש, אסטמה, פסוריאזיס, כיבי קיבה, יתר לחץ דם, בעיות בבלוטת תריס, מערכת חיסונית חלשה, דכאון, טראומה הקשורה באובדן ילד, תאונת דרכים, מוות וכו'.
תוצאות השטיפה הן מדהימות במהירותן. ישנו שחרור מידי של תחושות כבדות והרגשת הקלה בחיים. הבנות חדשות מועברות.
תהליך זה ממשיך לאחר מכן עם תרגילים אשר המטופל צריך לבצע בכל ערב.
(ראה תרגילים של מרידיאנים ומרכזים להורדה בדף הבית)
הליך זה אסור לנשים בהריון, חולי לב עם תסמונת תעוקתית, אי ספיקת לב, חולי לב עם תסמונת תעוקתית, אנשים אשר מוגבלים ביכולת, במאמץ בגלל ראות, איפיזמה (נפחת). חולים פסיכיאטרים- סכיזופרניה, פסיכוזה, פיצול אישיות.
מותר לחולי לב אחרי צינטור במידה ואין להם בעית תפקוד, במצבי מניה דיפרסיה ניתן לעבוד רק במצב הדיפרסיה.

הנחיות לפגישה
* ביום של הטיפול המנע/י מלאכול ארוחה כבדה לפני הטיפול , המנע/י משתייה המכילה קופאין או אלכוהול או סיגריות שעתיים לפני הטיפול.
​* אנא הבא/י בגדים נוחים וציבעוניים .
מומלץ לשתות מיצי ירקות ביום הטיפול וללכת לישון מוקדם ערב לפני הטיפול.

התקשרו כעת לטיפול עם דנה גלזר, 052-5789959